Kilka słów o nas

 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką z Wielkopolski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży mebli z litego drewna.

Na naszą ofertę składają się wysokiej jakości meble pokojowe, salonowe, tapicerowane oraz stoły i krzesła. Wyróżnia je trwałość, funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są wyjątkowe dodatki. Wszystko to składa się na stworzenie niepowtarzalnej oferty, która trafia w najbardziej wyszukane gusta.

W swojej ofercie posiadamy produkty firmy HABUFA, renomowanego producenta mebli, który obecnie na rynku posiada cztery aktywne marki:

 

Założycielem marki Habufa jest Georges van den Bosh. Zaczynał w 1968 roku od produkcji mebli opartych na konstrukcji rurowej. Następnie zaczął stopniowo wykorzystywać inne materiały co zaowocowało zwiększeniem popytu. Habufa stała się wiodącą marką meblową w krajach Beneluksu. Sukces został w dużej mierze oparty na przystępnych cenach, wysokiej jakości produktach oraz szybkiej i niezawodnej dostawie. Pozycja rynkowa w zachodniej Europie została ugruntowana pod koniec lat '80, kiedy zarząd przejęli synowie - Paul i Danny von den Bosch, wnosząc nowe spojrzenie na markę.

Habufa prowadzi obecnie cztery linie marki:

- Henders & Hazel

- XOOON

- Happy@Home

- COCOmaison